czwartek, 14 kwietnia 2016

#Sesja z Danielem Bidiukiem

Uwielbiam pracę przy sesjach zdjęciowych. Daje mi to niesamowitą satysfakcję i wiele radości. Jest to  wiele godzin ciężkiej pracy, ale klimat podczas zdjęć jest niezapomniany, a efekty naprawdę wyjątkowe. W ostatnim czasie miałam okazję współpracować z wyjątkowo uzdolnionym fotografem Danielem Bidukiem i dwoma pięknymi modelkami- Mają Matiuszenko i Alex Paraszkiewicz. Sesja zdjęciowa odbyła się w konwencji sensulanej w żyrardowskich loftach. Nad fryzurami czuwała Anna Witwica,  makijażem zajęłam się ja :) Sesja zdjęciowa to za każdym razem bardzo ważne wydarzenie na które czekam z wypiekami na twarzy.

Jeżeli jesteście ciekawi efektów zapraszam do zapoznania się z małą zajawką z sesji. Sesja przebiegała w bardzo pozytywnej atmosferze co widać na załączonym obrazku. Na pierwszy ogień poszła Maja, u której postawiłyśmy na  romantyczne spojrzenie z turkusowym akcentem oko i mocne usta.W makijażu skupiłam się na podkreśleniu, ogromnych, wspaniałych oczu Mai. Ruby Woo na ustach dodało makijażowi hollywoodzkiego charakteru.
Maja wystąpiła w bardzo romantycznych i sensualnych ujęciach.
Drugą modelką była wyjątkowo pogodna Alex Paraszkiewicz. W makijażu Alex postawiłyśmy na fiolety i granat, które pięknie wydobyły naturalny blask jej oczu. Usta w ciemnym  bordo złamanym brązem były fajnym nawiązaniem do najnowszych trendów makijażowych

Alex ma w sobie coś wyjątkowo elektryzującego, co udało się doskonale uchwycić Danielowi.Jak podobają Wam się efekty sesji? :)
Do następnego!

Nutella

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz