#KONTAKT

Make up artist blog

Nie bez powodu mówi się, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. Potwierdza to świat biznesu, sztuki i muzyki. Mając duże doświadczenie jako muzyk rockowy, osobiście doświadczyłam, jak wielką siłę oddziaływania ma wizerunek. Profesjonalny i modny look wpływa na pewność siebie i to, jak postrzegają nas inni. Często jest też narzędziem zwiększającym szansę na osiągnięcie wymarzonego sukcesu. 

Od wielu lat pasjonuję się sztuką, nowymi trendami oraz sposobami kreowania wizerunku przez najbardziej rozpoznawane osobistości i największe marki. Podążając za moim doświadczeniem i pasjami, postanowiłam pomagać innym osobom w trudnej sztuce odkrywania własnej pewności siebie. To właśnie pewność siebie decyduje o tym, jak dobrze się czujesz na „swojej scenie”, którą może być ważne stanowisko w firmie, początek kariery w show-businessie, czy sukces w jeszcze innej dziedzinie życia. 

Tak narodził się make up blog Orzechowe Oczy, na którym chcę prezentować interesujące recenzje, najnowsze trendy w wizażu oraz praktyczne porady dla pań w każdym wieku. Jako make up artist i doświadczona wizażystka umiem doradzić i sprawić, że każda kobieta odkryje w sobie nowe pokłady piękna, o którym wcześniej być może nie wiedziała. Zaufaj mojemu doświadczeniu i wnikliwej ocenie, a na pewno nie będziesz zawiedziona. Jestem przekonana, że właściwe podkreślanie atutów Twojej urody napełni Cię pozytywną energią i chęcią do działania oraz zwiększy  pewność siebie i wiarę we własne możliwości. 

Zapraszam do lektury bloga, a także do kontaktu w celu nawiązania współpracy lub uzyskania porady.

TELEFON: +48 725-385-893
EMAIL: kontakt@orzechoweoczy.pl